نحوه ثبت سفارش

بله ، در صورت مواجه شدن با محصولاتی که در انبار فروشگاه اینترنتی کالدینو به اتمام رسیده است نگران موجودی کالا مورد نظر نباشید زیرا با مراجعه به پشتیبانان کالدینو می توانید نسبت به دریافت کالا ناموجود مورد نظر خود اقدامات لازم را به عمل آورید .

لازم به ذکر است که عنوان شود هیچ محصولی در انبار فروشگاه اینترنتی کالدینو ناموجود نمی شود بلکه به علت سفارشات بالا بازه زمانی کمی برای شارژ دوباره نیاز دارد ، که با ارتباط با پشتیبانان فروشگاه اینترنتی کالدینو می توانید از زمان شارژ مجدد باخبر شوید یا سفارش خود را ثبت کنید تا بعد از شارژ برایتان ارسال شود .

کالدینو برای سهلوت عملیات پرداخت مبلغ سفارش به دو روش این امکان را برای کاربران فراهم نموده است که عبارتند از :

  • درگاه پرداخت آنلاین : این روش ساده ترین راه برای پرداخت مبلغ سبد خرید شما عزیزان می باشد که در کمتر از سه دقیقه پرداخت را امکان پذیر می کند .
  • کارت به کارت یا دیگر روش ها : شما عزیزان می توانید با برقراری ارتباط در شبکه های مجازی یا تلفنی با پشتیبانان کالدینو ارتباط برقرار کرده و مشاوره و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید و پس از تایید شما پشتیبان فاکتور الکترونیکی برای شما ارسال می کنند که پس از پرداخت مبلغ فاکتور محصول یا محصولات همراه با ارائه فیش واریزی کالا مورد نظر برای شما ثبت و ارسال می شود .

بله ، عزیزانی که ساکن تهران هستند در صورت ثبت شفارش 1 میلیون به بالا در صورت تمایل میتوانند برای دریافت کالای خریداری شده به آدرس های دفاتر تهران مراجعه کرده و از 5% تخیف بهرمند شوند .

در غیر این صورت عزیزان به این نکته توجه ویژه داشته باشند که سعی شده قیمت گذاری ها به گونه ای باشد که خریدار بابت خرید خود اطمینان لازم را برای خرید های متوالی داشته باشد و هزینه اضافه ای پرداخت نکند و قیمت های انبار و سایت دقیقا یکسان میباشد در نتیجه از درخواست تخفیف در خرید حضوری معذوریم.

خیر ، بدیهی است که شما عزیزان تنها قیمت خود محصول را پرداخت می کنید اما برای سفارشات زیر 190 هزار تومان فقط هزینه ارسال اضافه می شود که برای پست و پیک و تیپاکس متغییر است .

بله میتوانید در زمان خرید با هماهنگی با مسئولین ارسال کالا موارد درخواست خود را مطرح نموده و مراتب ارسال را توسط پست های بین المللی دریافت کنید،ولازم به ذکر است که تمامی هزینه های مربوط به حمل و نقل به عهده خریدار می باشد. و امکان پرداخت اینترنتی برای سفارشات خارج از ایران وجود ندارد .

بله ، اما لازم به ذکر است که بگوییم این امکان فقط برای خرید های بالای 1 میلیون می باشد که نیازمند حضور شما در دفتر مرکزی ما در تهران است.

ما این امکان را برای شما در 24 ساعت شبانه روز ، حتی ایام تعطیل هم فراهم نموده ایم .