پیگیری و روند پس از سفارش

بله ، اما این امر برای سفارش هایی امکان پذیر است که بعد از ساعت 12:00 عصر ثبت شده باشد و این امکان تا ساعت 24:00 همان روز صورت امکان پذیر است ، از همین رو برای تغییر یا لغو سفارش ، از طریق راه های ارتباطی اطلاع رسانی کنید تا مبلغ شما ارجاع داده شود یا محصول مورد نظر را با تغییرات ذکر شده ارسال کنیم .

فروشگاه اینترنتی کالدینو تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما عزیزان و خریدی امن و ایمن عرضه می کند ، برای اطلاع از نحوه بازگردانی محصولات سفارش داده شده به صفحه شرایط و قوانین بازگردانی کالا مراجعه کنید .

لازم به ذکر است که محصولات فروشگاه اینترنتی کالدینو به علت سلامت محور بودن محصولات و انحصاری بودن تماما با مشاوره به شما عزیزان عرضه می شود که خود این امر درصد خطا و یا اشتباه در ثبت سفارش را به حداقل می رساند .

تمام تلاش خود را برای خریدی سودمند و خدماتی بی نقص ارائه می دهیم ، از همین رو در صورت بروز مشکلات احتمالی در هنگام تحویل کالا کافیست بدون هیچ نگرانی با پشتیبانان سایت در خصوص مرجوع کالا مذاکرات لازمه را انجام دهید و سپس در صورت تایید خطا از طرف کالدینو مبلغ عودت داده می شود یا کالای مورد نظر شما تعویض ارسال می شود .

شما میتوانید فاکتور سفارشات خود را از طریق ناحیه حساب کاربری مشاهده نمائید . درصورتی که تا کنون در کالدینو حساب کاربری ندارید میتوانید از اینجا با ثبت نام در سایت تمامی سفارشات خود را مشاهده فرمائید. در ضمن شما با وارد کردن نشانی آدرس پست الکترونیکی میتوانید فاکتور های خرید خودتان را پس از خرید مشاهده فرمائید.

درصورتی که روند سفارش و پرداخت آنلاین انجام شود و ساعت سفارش قبل از ساعت 12:00 ظهر همان روز باشد مرسوله شما به واحد ارسال ارجاع داده میشود و به صورت نرمال توسط موارد بالا به سمت مقصد هدف ارسال میشود.
اگر سفارش شما بعد از ساعت ذکر شده ثبت شده باشد مراحل ارسال به روز بعد موکول میگردد.